Mężczyzna, który napadł i okradł dwie kobiety, trafił do aresztu. Prawdopodobnie ma więcej na koncie

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który dokonał rozboju na dwóch mieszkankach Kołobrzegu. Sprawcy za popełnione przestępstwo może grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na początku miesiąca na terenie Kołobrzegu. Jak ustalili mundurowi pracujący nad sprawą, w pierwszym przypadku mężczyzna w średnim wieku zaatakował kobietę, którą popchnął i przewrócił zabierając torbę z zakupami i portfelem.
Za drugim razem sprawca zaatakował kolejną kobietę w ten sam sposób, tym razem zabrał torebkę z pieniędzmi.

-Podany rysopis przez pokrzywdzone osoby pozwolił ustalić dane podejrzewanego o napady. – informuje rzecznik prasowy kołobrzeskiej policji. – Policjanci kryminalni zatrzymali w ubiegłym tygodniu 37-letniego mieszkańca Kołobrzegu. Zatrzymanemu przedstawiono łącznie 6 zarzutów.

Poza rozbojami mężczyzna podejrzany jest również o kradzież z włamaniem do zakładu szewskiego, groźby oraz uszkodzenie mienia. Mężczyzna był wielokrotnie notowany za przestępstwa przeciwko mieniu, w związku z czym zarzuty zostały mu postawione w tzw. recydywie. Decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend