Piątkowy wieczór w Centrali. Zagrają Carnage, Rockin’Birds i Othis

W piątek (7 grudnia) o godz. 19 Klubokawiarnia CENTRALA zaprasza na koncert zespołów: Carnage, Rockin’Birds i Othis. Bilety kosztują 15 zł.

CARNAGE – zespół powstał w 2008 roku w Gdyni. Po dwóch latach komponowania zaczęliśmy intensywnie koncertować. Zagrali ponad sto koncertów zarówno autorskich jak i na festiwalach w całej Polsce, dzieląc sceną wraz z gwiazdami jak Kabanos, Pampeluna, Cochise, BUTELKA, The Sixpounder, CHASSIS, Lipali, The Bill, PLEBANIA, Nocny Kochanek, MILCZENIE OWIEC, Trzynasta w Samo Południe, czy brazylijski Woslom. Startowali w wielu przeglądach muzycznych zdobywając m.in. główną nagrodę na Devil Horns pokonując czołówkę trójmiejskich zespołów, oraz dostaliśmy się do ścisłego finału regionalnego ogólnoświatowego największego festiwalu dla młodych zespołów EMERGENZA FESTIVAL 2016.

ROCKIN’BIRDS – kołobrzeski zespół rockowym założonym na początku 2018 roku. Mówią o sobie, że są grupą wyluzowanych ludzi kochających tworzenie muzyki i hałasowanie na instrumentach. Naszą sceniczną przygodę zaczeęli podczas przeglądu do RoCK Festiwalu w Kołobrzegu.

OTHIS – koszaliński zespół OTHIS powstał wiele lat temu. Jednak nowe otwarcie nastąpiło niecałe dwa lata temu, w roku 2016, kiedy do perkusisty Pawła, jednego z oryginalnych założycieli i Kevina – gitarzysty oraz wokalisty zespołu dołączyli Majka – basistka oraz gitarzysta Darek. Ich muzykę można określić po prostu jako metal, ale uważni słuchacze mogą zauważyć wpływy takich gatunków jak thrash, heavy, power itd. Na przestrzeni lat zespół inspirował się przeróżnymi artystami, ale na pewno możemy wymienić tutaj Iron Maiden, Amon Amarth, Kreator, jak również Black Sabbath, a w związku z tym, że osobiste zainteresowania członków zespołu sięgają od punka, przez power metal, aż do black metalu, finalnie otrzymujemy mieszankę jedyną w swoim rodzaju. Zespół dzielił sceny z takimi zespołami jak m.in. Turbo, Kabanos, Quo Vadis, Oberschlesien, Chassis i inni. W sierpniu 2017 roku zrealizowany został teledysk, a jakiś czas później premierowa EPKA została udostępniona słuchaczom w internecie, oraz w postaci płyt CD.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend