Pierwsze spotkanie organizacyjne w sprawie 27. finału WOŚP za nami

W Kołobrzegu w styczniu 2019 roku po raz 27. zostanie zorganizowany finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś w Urzędzie Miasta odbyło się pierwsze w tym roku, robocze spotkanie, na którym ustalono pierwsze szczegóły wydarzenia. 

Fot. Archiwum. Na zdjęciu finał WOŚP w 2018r.

Finał ma być podobny do tego z ubiegłego roku. Wydarzenia będą skupione w okolicy miejskiego Ratusza. Jedyna zmiana, o której informuje kołobrzeski sztab Orkiestry, jest taka, że zostanie przeznaczonych więcej pieniędzy na koncert finałowy. Wciąż otwarta zostaje za to kwestia światełka do nieba.

Szef sztabu został Kamil Barwinek. Współorganizatorzy: Basia Biela z ekipą ulicy Mariackiej, Mateusz Stawicki, Agnieszka i Cecylia Klepuszewska, Maciej Mądrowski, Ewa Janiszewska, Milena Derlikiewicz (Urząd Miasta) ze wsparciem Biura Prezydenta, a także wiele innych wspierających Orkiestrę osób i organizacji (np. Kołobrzeski Klub Morsów, Voyager, Tryton, Avon).

Więcej szczegółów w tym termin kolejnego spotkania oraz termin rejestracji wolontariuszy organizatorzy finału mają podać po oficjalnym zarejestrowaniu sztabu przez biuro Fundacji w Warszawie. 

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zbiórka pieniędzy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W ciągu 26. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 951 mln PLN.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend