Przydatne: Sprawdzamy gdzie można zamówić jedzenie przez telefon i zapłacić za nie kartą na progu własnego domu

Okazuje się, że takich ofert w Kołobrzegu jest wciąż mało. Pierwszy raz o tym, że jest ich niewiele, szczególnie latem, pisaliśmy już  TU

Dziś idziemy o krok dalej i sprawdzamy gdzie zapłacimy kartą zamawiając jedzenie do domu.
Z kilkunastu miejsc do których zadzwoniliśmy tylko trzy oferują taką usługę. Kartą możemy przy odbiorze zapłacić w Telepizzy. Należy jednak pamiętać żeby uprzedzić o tym osobę przyjmującą zamówienie przez telefon. Podobnie jest w Pizzeri „U Majusa” przy ul. Obrońców Westerplatte (nr tel. 94 35 470 84).
Kartą zapłacimy też w Bazylia Pizza Grill (Adres: ul. G.Narutowicza 15. Kontakt: 94 354 45 4)5. W menu m.in. obiady (np. schabowy panierowany z pieczonymi ziemniakami i sałatką), makarony i pizze.

Co jeszcze? Taksówki. Znacie to uczucie gdy taksówkarz mówi ile się należy za kurs, a wy uświadamiacie sobie, że nie macie gotówki? My tak. Sprawdzamy więc w których korporacjach zapłacimy „plastikiem”. Taksówkę z terminalem płatniczym zamówimy m.in. w STW Taxi pod numerem 506 13 12 12. Tu też należy wcześniej zaznaczyć, że uregulujemy należność kartą. Przewóz opłacony w samochodzie kartą oferuje też RADMOR Taxi Kołobrzeg (nr tel. 94 196 28)
Taką możliwość mamy też gdy zadzwonimy pod nr 94 19 624. Pod warunkiem jednak, że auto z terminalem jest akurat wolne.

Na koniec ciekawostka. Terminale płatnicze już niedługo mają mieć policjanci z drogówki. Dzięki temu za mandat na drodze zapłacisz kartą. W terminale policjantów chce wyposażyć Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend