Puby – dobre miejsce na wieczór z przyjaciółmi, my pomagamy wybrać ten najlepszy

W Kołobrzegu pubów nie brakuje, choć my życzylibyśmy sobie może trochę więcej tych z akcentami morskimi gdzie szczodrze leje się rum, a repliki najpiękniejszych żaglowców nawet w szczurach lądowych budzą chęć by pod białymi żaglami opłynąć Ziemię… No dobra, dość tych tęsknot za przygodą, sprawdźmy lepiej gdzie tu można się czegoś napić….

Klubokawiarnia Centrala

Na najsłynniejszym dziś portalu społecznościowym przeczytamy: „Centralnie dobre miejsce sprzyjające pozytywnym międzyludzkim relacjom. Drobne przyjemności to nasza specjalność! Dobra kawa, pyszne ciacho i muzyka…”

Klubokawiarnia to dziś chyba jedyny lokal w centrum miasta, który zaprasza również na koncerty.

Adres: ul Wąska 1

300% normy

300% jest idealnym miejscem na start przed imprezą czy zakąskę i kieliszek czegoś mocniejszego po zabawie. – piszą sami o sobie na Facebooku – Lokal nawiązuje stylistyką wnętrza oraz klimatem do czasów PRL-u: na półkach można znaleźć m.in. telewizory marki Rubin, magnetofony taśmowe oraz kolekcje płyt winylowych. W naszym zakładzie konsumpcja jest obowiązkowa, polecamy: galaretę, chleb ze smalcem, kiszone ogórki i wiele innych smakowitości.

Adres: ul. Dubois 16 A

Colberg Kołobrzeska Fabryka Piwa

Kołobrzeska Fabryka Piwa powstała, aby wskrzesić na naszych ziemiach zapomnianą już tradycję warzenia piwa. W przedwojennym Kolbergu (Kołobrzeg) piwo było cenionym regionalnym wyrobem, którym miasto mogło pochwalić się nie tylko na obszarze Pomorza Zachodniego, ale znane było również w całych ówczesnych Niemczech. Dowodem tego są butelki i kapsle, które nadal można znaleźć w kolekcjach birofilów

Adres: ul. Budowlana 6

Kontakt: 695 180 108

WWW: http://www.colberg.pl

Antidotum

Klub z dużą, jak na warunki kołobrzeskie, salą na której można popląsać. Czasami zagra tu gościnnie didżej, czasami sala zostanie wynajęta na zamkniętą imprezę. Dlatego warto zaglądać na profil klubu na Facebooku.

Adres: ul. Łopuskiego

Otwarte: 21.00 – 04.00

Kontakt: 692 757 100

Fiddler’s Green Tawerna

Aż trudno uwierzyć, że w największym na środkowym Pomorzu mieście portowym jest tylko jedna knajpa, która tak udanie nawiązuje do morskich klimatów. Wysilając odrobinę wyobraźnie można poczuć się jak na starym drewnianym galeonie. Znajdziemy tu prawie wszystkie rodzaje trunków.

Adres: ul. Dubois 16c/20 Kontakt: tel./fax: (094) 35 460 73

www.: http://www.fiddlersgreen.pl/kontakt.htm

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend