11 kwietnia, Przystań, Koncert Mis Dźwiękowych, godz. 19

Misy dźwiękowe to instrumenty do zaprowadzania harmonii w ciele, a co za tym idzie i w życiu.

Od organizatorów:

JAK TO DZIAŁA?
Dźwięk działa na poziomie komórkowym. Fale dźwiękowe wydobywające się z mis przenikają do tkanek organizmu. Jest to możliwe, ponieważ nasze ciało składa się w 70 – 80% z wody, a woda jest doskonałym przekaźnikiem fal dźwiękowych i przenosi wibracje mis w głąb ciała, co powoduje odczucie całkowitego relaksu i odprężenia, przy czym równoważy, oczyszcza organizm na poziomie fizycznym jak i emocjonalnym. Wibracje przechodzące przez ciało, podczas masażu, przywracają prawidłowy przepływ. Blokady w ciele mają związek z konkretnymi indywidualnymi doświadczeniami i przeżyciami co łączy się z określonymi przekonaniami na temat ludzi i świata. W chwili gdy fala dźwiękowa dociera do blokady następuje dostarczenie wzorowej wibracji dźwięku do danego miejsca w ciele i zachodzi proces oczyszczania niekorzystnej informacji. Dźwięk mis stymuluje zdrowe komórki, wzmacniając je, wykazując przy tym niszczący wpływ na komórki patologiczne.

Dźwięki oddziaływają wielowymiarowo na poziomie ciała, umysłu i ducha. Wibracje mis przeniesione na ciało wprowadzają komórki w stan homeostazy – naturalnej równowagi, co ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul i przejście od stanu beta (aktywności) do stanu alfa (między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza), a nawet theta (głębokiej medytacji, aż do zaśnięcia).
Niwelowane są dzięki temu napięcia zarówno fizyczne jak i emocjonalne. Następuje powrót do harmonii wewnętrznej oraz wzmocnienie siły i energii potrzebne do realizacji zadań w codziennym życiu, stymuluje kreatywność. Zakres zastosowania obejmuje wszystkie obszary, w których pogłębione relaksacja może być kluczem dla pobudzenia naturalnych funkcji autoregulacyjnych np : różne formy stresu, napięcia i bóle karku oraz pleców, bóle stawów, bóle głowy, skurcze, przemiana materii, bezsenność, problemy z koncentracją, tłumione emocjonalne. Przeciwwskazaniem jest rozrusznik serca, pierwszy oraz trzeci trymestr ciąży, schizofrenia paranoidalna, zakrzepica.

Data: 11 kwietnia
Godzina: 19
Miejsce: Przystań, ul. Szyprów 1
Koszt: 50 zł
Co zabrać ze sobą: koc, ewentualnie poduszkę, maty są dostępne w Przystani. Liczba miejsc ograniczona ze względu na obostrzenia
zapisy obowiązkowe pod numerem telefonu: 698 300 349
Można też bezpośrednio zapisać się w Przystani
.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend