Cyrk Astoria w Kołobrzegu. Dla naszych Czytelników mamy darmowe bilety

W najbliższy poniedziałek i we wtorek w Kołobrzegu będzie gościł cyrk Astoria. W programie widowiska są występy artystów cyrkowych oraz pokazy iluzji i magii. W cyrku Astoria nie ma zwierząt.

Nasz redakcja ma dwie podwójne wejściówki na dowolny spektakl. Żeby je otrzymać wystarczy polubić posta informującego o wydarzeniu, który jutro opublikujemy na naszym profilu na Facebooku i wpisać pod nim komentarz „Cyrk Astoria”. W sobotę po południu poinformujemy kto otrzyma bilety.

cyrk2 - Cyrk Astoria w Kołobrzegu. Dla naszych Czytelników mamy darmowe bilety

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria! W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”. Latynoski pokaz hula – hoop zaprezentuje Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina.
Będzie też kącik magii i iluzji, który zaprezentuje Havis – najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julink !
Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program.
Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Program artystyczny poprowadzi znakomity konferansjer – Wiesław Jaśkowski.
Sensacja programu! Oryginalny balans ze szkłem zaprezentuje dobrze znany artysta cyrkowy – Ewaryst !

Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt.

Spektakle Cyrku Astoria Kołobrzeg, ulica Warzelnicza obok Mariny Solnej
11.10. (poniedziałek) – spektakle o godzinie 16:00 i 18:00
12.10. (wtorek) – spektakl o godzinie 17:00

UWAGA! Bilety będą do nabycia w kasie cyrku w dniu przedstawienia (nie ma rezerwacji online).
Dzieci do lat 2 – wstęp bezpłatny.
Bilety już od 30 z. Szczegółowy cennik w kasie cyrku.
Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą maseczki.

cykr 1 - Cyrk Astoria w Kołobrzegu. Dla naszych Czytelników mamy darmowe bilety

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend