Czwartek, klub Gatsby, zagrają dj Bartes & dj Maxx, start godz. 22, bilety 20 zł

Klub Gatsby przy ul. Jedności Narodowej zaprasza w czwartek. Zagrają dj Bartes & dj Maxx.

Dj Bartes
Jeden z nielicznych Polaków, który kilkakrotnie swoje sety prezentował w wielu klubach na Ibizie – grał między innymi w klubie Pacha , Bora Bora, Km5 oraz Bubbles.
Pierwszy oficjalny dj i rezydent imprez Bacardi B Live w Polsce
Najlepszy Polski rezydent roku 2012 według Sunset Music Awards.
Przez 5 lat Prezenter Radia Planeta Poznań
Autor cotygodniowej audycji This is my house w której prezentuje starannie wyselekcjonowane muzyczne nowości na falach radia RMF Maxxx
Co miesiąc jego sety prezentowane są również w najważniejszym radiu na Ibizie – Ibiza Global Radio w audycji La Noche De Eivissa.
Przez dwa lata Dwukrotny członek komisji Jury w konkursie na najlepszego Polskiego dj’a Bacardi B-Live 2008 i 2009.
Swoje wyjątkowe umiejętności często prezentuje na największych evantach klubowych w Polsce – między innymi: trzykrotnie pojawił się na after party Festiwalu Sunrise w Kołobrzegu oraz na głównej scenie imprezy Godskitchen, Global Ggathering oraz Planeta Born To Part.
W roku 2013 po raz kolejny miał okazję zaprezentować swój wyjątkowy gust muzyczny na Ibizie w klubach Savanah oraz Nine
Każdy jego set jest pełen pozytywnych emocji co powoduje, że na długo zostaje w pamięci…

Dj Maxx 

Adam aka MAXX. Swoją przygodę w branży muzycznej rozpoczął w 1995 roku. Swoje pierwsze dj’skie kroki stawiał za konsoletą klubu studenckiego TROPS. Z klubem tym był związany ponad 10 lat jako DJ i menager artystyczny.
Po zakończeniu działalności klubu TROPS, Maxx został rezydentem klubu Terytorium (2005-2009), gdzie stworzył dwa niesamowicie popularne cykle imprez: „Bora-Bora” – z brzmieniami z białej wyspy oraz „Full House”.
Pod koniec 2003 roku rozpoczął prace w rozgłośni radiowej Rmi.Fm która przekształciła się w Planeta Poznań. Z rozgłośnią tą czynnie związany był do 2011 roku. W tym czasie prowadził wiele programów, w tym autorskie audycje, jak np. „Winylowe Noce”, do której byli zapraszani najbardziej znani Dj-e z całego kraju i zagranicy.
Maxx początkowo interesował się muzyką R&B, soul oraz hip-hop. Z czasem jego horyzonty muzyczne znacznie się poszerzyły i zafascynował się muzyką house. Te brzmienia pochłonęły go bez reszty. Jego sety tworzone z pasją, mają niesamowicie lekki, zmysłowy klimat. Idealny na imprezowe wieczory. W jego kompozycjach często można usłyszeć instrument live taki jak saksofon. 
Adam zawsze wesoły i uśmiechnięty, przekazuje swoją energię w każdym brzmieniu, które wychodzi spod jego rąk. Jest to niezapomniana dawka radosnych wrażeń , zmysłowych brzmień i niesamowitego humoru emanującego z jego osoby. Od wielu lat Maxx pojawia się przed publicznością w najlepszych klubach w Polsce i za granicą. Między innymi systematycznie grał w Dublinie czy na Majorce .Od dwóch lat systematycznie pojawia się ze swojimi setami na białej wyspie .
Maxx z wielkim powodzeniem występował na największych polskich eventach, co uważa za swój ogromny sukces. 4 lata z rzędu grał za dekami Sunrise Festival (2008-2012). Co roku od 2006 do 2009 był zapraszany jako DJ na imprezę z cyklu Sensation White Poland . Nie zabrakło go również podczas występów DJ Tiesto (2004) i Armin’a Van Buuren’a (2009).
Maxx to osoba kładąca duży nacisk na własny rozwój muzyczny. Poza pracą DJ’a jest również , producentem muzycznym i prężnie działającym przedsiębiorcą. 
Do 2012r. produkuje w nieistniejącym już duecie Maxx&Wasper gdzie powstają między innymi remiksy takie jak :
C Mos – Into the Space (Maxx & Wasper rmx ) (Celestial Recordings )
Samir Maslo, Sin Plomo – Its You 2012 (Maxx & Wasper ultra mix ) ( In My House rec.)
Kenji – I Love You (Maxx& Wasper rmx) ( OwertMind rec.)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend