Ile w tym roku może zarobić ratownik wodny na kołobrzeskiej plaży? Trwa nabór

Odcinek wybrzeża administrowany przez miasto Kołobrzeg to ponad 13,5 kilometrów. W tym roku na tym odcinku zlokalizowanych będzie 11 stanowisk ratowników.

Fot. Archiwum/Marek Augustyniak

Tego lata plaży ma strzec blisko 60 ratowników. Co ciekawe, chętnych do pracy na plaży w Kołobrzegu zwykle nie ma wśród miejscowych. Do pracy przyjeżdżają mieszkańcy centralnej i południowej Polski. Jak będzie w tym roku? Zobaczymy. Właśnie ruszył nabór na ratownika wodnego w Kołobrzegu.

Dla ratowników spoza Kołobrzegu oprócz pensji również darmowe zakwaterowanie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, poszukuje osób chętnych do pracy w czerwcu, lipcu i sierpniu 2020 w charakterze ratownika wodnego. W sumie MOSiR planuje zatrudnić 58 osób w tym 3 z uprawnieniami sternika motorowodnego i 2 ratowników medycznych z uprawnieniami ratownika wodnego.

O pracę na kołobrzeskim kąpielisku mogą starać się osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają stopień ratownika wodnego w myśl ustawy MSWiA. To nie wszystkie wymagania, jakie musi spełnić kandydat. Pełną listę można znaleźć na stronie internetowej MOSiR.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewni swoim ratownikom ubiór ratowniczy, kosmetyki i wyżywienie (obiad dostarczany na plażę). Osoby spoza Kołobrzegu mają zapewnione zakwaterowanie w obiektach MOSiR, Internacie Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Piastowskiej, internacie ZSO przy ul. Łopuskiego, a dla czwórki ratowników przygotowano mieszkanie w Podczelu.

Ratownicy będą zatrudnieni na umowę zlecenie. Ratownik wodny z KPP zarobi miesięcznie 4300,00 zł brutto, ratownik wodny jako starszy wieży – 4700,00 zł brutto, ratownik medyczny – 4800,00 zł brutto, sternik motorowodny – 4700,00 zł brutto. Operator radia w stopniu Ratownik Wodnego może liczyć na 4300,00 zł brutto miesięcznie.

Całe ogłoszenie o pracę na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – TUTAJ.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend