Weekend: planuj z nami i baw się!

W ten weekend zobaczymy musical, będziemy bawić się przy pokręconych elektrodźwiękach i szlagierach lat 90. Weekendowe szaleństwo zakończymy  świetnie zapowiadającym się koncertem Krystyny Stańko.

Ekstra seans 

Weekend zaczynamy od dodatkowego seansu DKF „Sztorm” w kinie RCK. Dziś o godz. 19.00 zobaczymy tu film „Jackie” z Natalie Portman w roli głównej.  Bilety kosztują 10 zł.

Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładany świat Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podróży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline, na pokładzie Air Force One, powraca do Waszyngtonu. Mierząc się z tragedią, postanawia kontynuować dzieło męża. W ciągu kilku dni nie tylko dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, której na imię… Jackie.

Giełda Staroci

Klub Kolekcjonera i Regionalne Centrum Kultury zapraszają jutro do holu RCK przy ul. Solnej 1 na Giełdę Staroci. W holu będzie można spotkać kolekcjonerów. Przyniosą ze sobą swoje zbiory. Jak zwykle będzie można pogadać lub coś kupić. Znajdziecie tu m.in. stare monety, porcelanę czy inne bibeloty. Wstęp wolny. Początek godz. 10.

Kraina lodu w RCK

Jutro w RCK zostanie pokazana „Kraina lodu” – spektakl musicalowy w wykonaniu Zespołu Wokalnego MAJOL z Klubu Wojskowego 8 Batalionu Remontowego w Kołobrzeg. Przedstawienie Majolu to musicalowa wersja przeboju kinowego W. Disneya „Kraina lodu”. Na scenie sali widowiskowej RCK będzie można śledzić losy Anny wyruszającej na wielką wyprawę, by odnaleźć siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. Podobnie jak na ekranie w poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf. Historia opowiedziana muzyką, piosenkami, z udziałem młodych wykonawców Zespołu Wokalnego „Majol” działającego w Klubie Wojskowym 8 Batalionu Remontowego w Kołobrzegu. Spektakl wyreżyserowała Jolanta Wójcik – Oszmaniec.

Spektakl zostanie pokazany 18 lutego dwa razy – o godz. 16.00 i 18.00. Bilety kosztują 15.

Radiowa audycja znowu w klubie przy ul. Łopuskiego

W sobotę klub Antidotum ponownie będzie gościł Sanatorium Dźwięków czyli muzyczną audycję Radia Kołobrzeg i jej prowadzącego Mateusza Prusa. Start godz. 21.

Sanatorium Dźwięków to audycja muzyczna nadawana w każdy poniedziałek o godz. 18.00 w Radio Kołobrzeg. W sobotę 18 lutego w klubie Antidotum usłyszymy audycję live czyli pobawimy się przy muzyce puszczanej na żywo. Bęzie trochę elektroniki, rapu, szlagierów ubiegłych lat a może i jakieś kiczowate dance 90. :). 

Zagrają bossa novy

W niedzielę Regionalne Centrum Kultury zaprasza na koncert RCK pro Jazz. Wystąpi Krystyna Stańko z zespołem. Usłyszmy materiał z najnowszej płyty Krystyny Stańko jednej z najlepszych wokalistek jazzowych w Polsce. Na ostatnim krążku „Novos Anos” znalazły się bossa novy brazylijskiego kompozytora Antonio Carlosa Jobima, a także wybrane przez artystkę standardy jazzowe w autorskich opracowaniach. Bilety na koncert Krystyny Stańko kosztują 25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu.

Wybrzeże dalej gra „…Greya” i kino familijne

Od dziś kino Wybrzeże nieco zmienia program seansów. Do czwartku o 12.30 i 16 kino będzie grało animowany film familijny „Sign”. O godzinie 14.30 będziemy mogli oglądać  inny animowany film dla całych rodzin „Ostatni smok świata”. Dwa wieczorne seanse –są zarezerwowane dla kina dla dorosłych – o godz. 18.00 i 20.30 będzie można zobaczyć film „Ciemniejsza strona Greya”.

Bilety dla dorosłych kosztują 16 zł, dla dzieci 10 zł.

Na zdjęciu Krystyna Stańko

Fot. RCK

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend