19 czerwca, Przystań, Koncert/relaks/misy dźwiękowe, godz. 20, bilety 40 zł

You are currently viewing 19 czerwca, Przystań, Koncert/relaks/misy dźwiękowe, godz. 20, bilety 40 zł

19 czerwca w Przystani przy ul. Szyprów 1 odbędzie się relaksacyjny koncert. Na misach dźwiękowych zagra Azianow.

Misy dźwiękowe to instrumenty do zaprowadzania harmonii w ciele, a co za tym idzie i w życiu. To czas i okazja na zatrzymanie się na moment w codziennym pędzie życia i pobycia ze sobą i w sobie.

JAK TO DZIAŁA?

Dźwięk działa na poziomie komórkowym. Fale dźwiękowe wydobywające się z mis przenikają do tkanek organizmu. Jest to możliwe, ponieważ nasze ciało składa się w 70 – 80% z wody, a woda jest doskonałym przekaźnikiem fal dźwiękowych i przenosi wibracje mis w głąb ciała, co powoduje odczucie całkowitego relaksu i odprężenia przy czym równoważy, oczyszcza organizm na poziomie fizycznym jak i emocjonalnym. Wibracje przechodzące przez ciało, podczas masażu, przywracają prawidłowy przepływ. Blokady w ciele maja związek z konkretnymi indywidualnymi doświadczeniami i przeżyciami co łączy się z określonymi przekonaniami na temat ludzi i świata. W chwili gdy fala dźwiękowa dociera do blokady następuje dostarczenie wzorowej wibracji dźwięku do danego miejsca w ciele i zachodzi proces oczyszczania niekorzystnej informacji. Dźwięk mis stymuluje zdrowe komórki, wzmacniając je, wykazując przy tym niszczący wpływ na komórki patologiczne.

Dźwięki oddziaływają wielowymiarowo na poziomie ciała, umysłu i ducha. Wibracje mis przeniesione na ciało wprowadzają komórki w stan homeostazy – naturalnej równowagi, co ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul i przejście od stanu beta (aktywności) do stanu alfa (między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza), a nawet theta (głębokiej medytacji, aż do zaśnięcia).

Niwelowane są dzięki temu napięcia zarówno fizyczne jak i emocjonalne. Następuje powrót do harmonii wewnętrznej oraz wzmocnienie siły i energii potrzebne do realizacji zadań w codziennym życiu, stymuluje kreatywność. Zakres zastosowania obejmuje wszystkie obszary w ktorých pogłębione relaksacja może być kluczem dla pobudzenia naturalnych funkcji autoregulacyjnych np : różne formy stresu, napięcia i bole karku oraz pleców, bole stawów, bóle głowy, skurcze, przemiana materii, bezsenność, problemy z koncentracją, tłumione emocjonalne.

Przeciwwskazaniem jest rozrusznik serca, pierwszy oraz trzeci trymestr ciąży, schizofrenia paranoidalna, zakrzepica. (opis:organizatorzy).

Dodaj komentarz