19 maja, I Kołobrzeski Półmaraton Brzegiem Bałtyku, start godz. 15, zapisy

You are currently viewing 19 maja, I Kołobrzeski Półmaraton Brzegiem Bałtyku, start godz. 15, zapisy

Gotowi na wyzwanie? Przygotujcie się na spektakularny I Kołobrzeski Półmaraton Brzegiem Bałtyku! To wydarzenie, które z pewnością zapewni niezapomniane chwile rywalizacji i zdrowej zabawy.

Dystans: 21,0975 km półmaratonu, który poprowadzi Was malowniczym szlakiem brzegu Bałtyku. Start i meta przy ul. Sikorskiego obok Pomnika Sanitariuszki – symboliczne miejsce, które zainspiruje każdego uczestnika.

Trasa: płaska trasa, prowadząca deptakiem z płyt granitowych, cięgiem pieszo-rowerowym z kostki brukowej oraz nawierzchni asfaltowej. Trasa będzie oznakowana znakami co jeden kilometr, zapewniając klarowną ścieżkę do celu.

Punkty żywieniowe: trzy punkty żywieniowe na trasie, aby zapewnić Wam niezbędną energię do pokonania dystans.


Zapisz się już teraz i bądź częścią tego niezapomnianego wydarzenia!

Dodaj komentarz