21 czerwca, RCK, Poranki Młodego Widza/Film „Bayala i ostatni smok” , godz. 11, bilety 12 zł

21.06.2020 (niedziela) o godz. 11.00 RCK zaprasza na Poranki Młodego Widza. Najmłodsi będą mogli zobaczyć film „Bayala i ostatni smok” w reżyserii Aina Järvine. Bilety kosztują 12 zł (10 zł ulgowe z Kartą Mieszkańca)

Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy. Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone. Nadzieja na ocalenie pojawia się, gdy odnalezione zostaje ostatnie smocze jajo, a wraz z nim szansa na to, że magia może powrócić. Jest tylko jeden warunek! Pierwszą rzeczą jaką musi zobaczyć wyklute pisklę, są jego rodzice.

Aby do tego doszło, siostry Surah, Sera i przyjaciele wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż. Zrobią wszystko, by połączyć młodego smoka z rodzicami, zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić wieczną magię do Bayala.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend