4 marca, Centrala, koncert Pull The Wire/Skowyt/4Dziki, godz. 19, bilety od 55 zł

Punkowy dynamit – Pull The Wire i Skowyt na wspólnych koncertach!
Publiczność rozgrzeją 4Dziki! Ceny biletów zaczynają się od 55 zł. Dostępne TUTAJ.

Od organizatorów: Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!

Skowyt – muzyczny dynamit dla tych, którzy mają dość „rockowej” wiochy, tekstów o niczym i banału.

4Dziki – 4 od zawsze jest dla nas cyfra mistyczną, jest dla nas kierunkiem, który wyszedł od wieszcza naszego Jacusia! Rzekł on bowiem, że jego numer 440 i 4
6 nierozłącznych przyjaciół, 5 nierozłącznych pasków na dupie, 4dziki – to zespół z Wrocławia, grający autorskie utwory rubaszno-dożynkowe i pełne życia kawałki gitarowe coś w stylu 3 akordy darcie mordy lub #punkopolo. To charakterna alternatywa dla disco-polo i Zenka, jednocześnie podtrzymująca jego skłonność do zabawy, łatwość przyswojenia i bezpośredniość.
W dniu, w którym świnia ujrzy niebo rozstąpią się nogi najcnotliwszych dziewic. Strzeżcie się ! Legendarny dzień nadejdzie!

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend