6 kwietnia, Adebar, spotkanie „Wrzuć na luz”, godz. 16.30, wstęp wolny

Cykl spotkań młodzieżowych „Wrzuć na luz” to cykl spotkań kierowany do młodzieży licealnej mający na celu promocję zrównoważonego i świadomego stylu życia opartego o zmniejszenie stresów dnia codziennego i spojrzenie na swoje życie z innej perspektywy.

Prelekcje połączone z dyskusją oraz krótkimi ćwiczeniami praktycznymi przybliżą młodzieży sposoby radzenia sobie ze stresem na co dzień oraz otworzą nowe horyzonty do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie samoświadomości myśli, emocji, uczuć i ciała.

„5 sposobów na stres – czyli jak zdrowo i skutecznie wyluzować”

Ruch fizyczny, ćwiczenia na uważność, świadomy oddech, picie wody i medytacja to proponowane przez autorkę warsztatów sposoby na wprowadzenie spokoju w życiu, redukcję wpływu stresu na ciało i umysł.
Warsztaty poprowadzi Atimaya Brzostyńska, która przedstawia siebie tak: „Przez prawie 10 lat zajmowałam się organizacją produkcji w telewizji. W pewnym momencie uświadomiłam sobie, że tego typu praca nie wspiera mojego rozwoju i kierunku, którym chcę podążać w swoim życiu. Postanowiłam więc rzucić wszystko i wyjechać do ośrodka medytacyjnego w Grecji, gdzie pracowałam i zdobywałam wiedzę dotyczącą rozwoju świadomości. Wraz z moim wieloletnim doświadczeniem uświadomiłam sobie, że droga do spokoju ducha prowadzi przez rozluźnienie ciała, świadomy oddech i połączenie ruchu fizycznego z bezruchem.”

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend