8 grudnia, RCK, koncert świąteczny Łukasza Zagrobelnego, godz. 19, bilety 45 zł

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na wyjątkowe spotkanie – koncert świąteczny Łukasza Zagrobelnego już 8 grudnia, o godz. 19:00 w sali widowiskowej RCK.

„Z kopyta kulig rwie”, „Święty czas”, najpiękniejsze polskie kolędy i kilka niespodzianek…to wszystko czeka na Państwa podczas tego magicznego wydarzenia.

Łukasz Zagrobelny to polski wokalista, który urodził się w 1975 roku we Wrocławiu. Od 2000 roku związany jest z Teatrem Muzycznym Roma.
Ukończył Technikum Ekonomiczne we Wrocławiu oraz szkołę muzyczną pierwszego i drugiego stopnia w klasie akordeonu. Studiował też w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego, gdzie zdobył tytuł magistra sztuki jako dyrygent chóralny.

Od wczesnych lat brał udział w amatorskich przeglądach, konkursach i festiwalach dziecięcych. W 1997 roku jego głos zwrócił uwagę nauczycielki śpiewu Elżbiety Zapendowskiej, która zaprosiła go na warsztaty prowadzone przez nią i Andrzeja Głowackiego. W 1999 roku został zaproszony przez Natalię Kukulską do śpiewania w chórkach. W 2000 roku został laureatem nagrody Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej. Wokalnie wspierał tez takich wokalistów jak Maryla Rodowicz czy Ryszard Rynkowski. Wystąpił tez w drugiej edycji programu „Idol”. W 2003 roku został liderem grupy Offside, z którym wydał płytę „Moja Obsesja”. W 2007 roku wydał debiutancki solowy album „Myśli warte słów”, które promował singlami „Nieprawda” i „Życie na czekanie”, które stały się hitami. Piosenka „Nieprawda” wzięła udział w finale konkursu Sopot Festival i walczył o nagrodę Bursztynowego Słowika. Wspólnie z Eweliną Flintą nagrał też piosenkę „Nie kłam, że kochasz mnie” promująca komedię romantyczną Piotra Wereśniaka „Nie kłam kochanie” z 2008 roku.

08.12.23r. godz. 19:00, sala widowiskowa RCK
Bilety: 45 zł (normalny), 35 zł (ulgowy / Karta Mieszkańca)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend