9 lipca, Letnia Scena Adebaru, Callum Spencer (koncert) godz. 20, wstęp wolny

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza w niedzielę 9. lipca o godzinie 20:00. na kolejny koncert w ramach Letniej Sceny. Muzycznym gościem będzie Callum Spencer z Wielkiej Brytanii, który pojawi się w Kołobrzegu w ramach krótkiej trasy koncertowej.

Urodzony i wychowany w North Yorkshire, Spencer zdobył już uznanie na rodzimej scenie muzycznej i trafił na kilka istotnych playlist na Spotify. Zaliczył też kilka ważnych festiwali, między innymi The Brave Festival w Amsterdamie.
– Będę w trasie po Polsce, grając szereg kameralnych akustycznych koncertów i festiwali, w tym m.in. na Łódzkim Festiwalu Piosenki. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć kilka znajomych twarzy i kilka nowych! – napisał Spencer na swoim facebookowym profilu.

Najnowsze single artysty ukazują Spencera nie tylko jako piosenkarza, ale i tekściarza, który łączy liryczne brzmienia z optymistycznym przekazem.
Recenzją koncertową może być zdanie brytyjskich dziennikarzy Radia BBC: „Ten chłopak przesłał nam tylko jeden utwór, który tak nam się spodobał, że od razu musieliśmy zaprosić Calluma do nas na sesję nagraniową! Ma świetny głos i wysublimowany talent do pisania piosenek”.

Natomiast w przyszłym tygodniu, w czwartek 13. lipca o 20:00 ponownie będziemy mogli posłuchać Mateusza Matuszewskiego. Dzień później, 14 lipca o tej samej porze wystąpi islandzki muzyk Teitur Magnusson.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend