You are currently viewing Remis z faworyzowaną Wisłą Kraków. Kotwica wypuściła z rąk zwycięstwo w końcówce meczu

Kotwica Kołobrzeg zmierzyła się dziś przy Śliwińskiego z dużo bardziej utytułowaną drużyną – Wisłą Kraków. Po bramce w 14. minucie Michała Kozajdy, prowadziła przez większą część meczu.  Niestety, w 84. minucie nieskuteczni dotąd goście zdołali wepchnąć futbolówkę do bramki biało-niebieskich. Wyrównał Angel Rodado. Rywalizacja zakończyła się remisem 1:1.

– Dzielimy się dzisiaj punktami z Wisłą Kraków. Brawo za walkę do samego końca Panowie! – skomentowali na Facebooku mecz klubowi działacze – Dzięki za wsparcie! Następny mecz po przerwie na kadrę – wyjazdowy z Arką Gdynia.