Od połowy czerwca obowiązuje nowy sezonowy rozkład jazdy linii nr 6 na trasie Kołobrzeg-Grzybowo. „Szóstka” będzie kursować przez ul. Kołobrzeską. Ruch autobusów przez ul. Nadmorską zostaje zawieszony do 31 sierpnia 2026 r.
Pod tekstem publikujemy aktualny rozkład jazdy.

W zeszłym roku ukazał się artykuł na temat Komunikacji Miejskiej.
Była w nim informacja z KM, iż prowadzone są pracę nad korektą siatki połączeń.
Czy OK Kołobrzeg może zgłębić jeszxze raz powyższy temat.
Czy pracę dalej trwają?