Blisko 500 kobiet przyjedzie do Kołobrzegu na XXIII Zjazd Krystyn. W programie m.in. Zaślubiny Krystyn z Morzem

You are currently viewing Blisko 500 kobiet przyjedzie do Kołobrzegu na XXIII Zjazd Krystyn. W programie m.in. Zaślubiny Krystyn z Morzem

Blisko 500 Krystyn z całej Polski i zagranicy przyjedzie do Kołobrzegu, by 13 marca świętować tu swoje imieniny. To już XXIII taki ogólnopolski zjazd. Imienniczki w tym roku przyjadą nad Bałtyk i pod Pomnikiem Zaślubin i dokonają Zaślubin Krystyn z Morzem. Program uroczystości jest oczywiście dużo bogatszy.

Fot. FB/Ogólnopolski Zjazd Krystyn

Po złożeniu przysięgi i wyrzuceniu pamiątkowego pierścienia do morza, przez honorową Prezes Krystynę Szaraniec z Katowic, wyruszą w trasę na czele z Prezydent Anną Mieczkowską, ulicami miasta przez Bulwar Szymańskiego, Mickiewicza, Park Teatralny, Solną, Wojska Polskiego, Armii Krajowej pod Ratusz Miejski, gdzie odbędzie się powitanie władz regionalnych i lokalnych. Pochód Krystyn poprowadzi Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Domu Kultury z Gryfic Red Swing Low. 

Program

13.03.2020 r. (piątek)

-11.30 Spotkanie pod Pomnikiem Zaślubin Polski z Morzem. Uroczyste Zaślubiny Krystyn z Morzem pod Pomnikiem Zaślubin Polski z Morzem.
-12.30 Wymarsz Krystyn spod Pomnika Zaślubin Polski z Morzem w towarzystwie orkiestry pod Urząd Miasta (ulica Ratuszowa) gdzie odbędzie się uroczyste otwarcie Zjazdu Krystyn
-13.00 Powitanie przez Władze Miasta, Regionu i zaproszonych Gości
-13.13 Odegranie hejnału Krystyn
-14.00 Występ zespołu pod kierownictwem Jolanty Wójcik Oszmaniec

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Ostrożny

  Czy ktoś przytomny odwoła w końcu zjazd Krystyn?? Przecież to starsze osoby, zarażenie gwarantowane! Premier właśnie poprosił o odwołanie wszystkich imprez masowych!

  1. Zmartwiony

   Dokładnie. Są to kobiety 50-70 letnie. Kto będzie odpowiadać jak po powrocie cześć z nich zachoruje, lub co gorsza przez powikłania umrze.
   Organizatorzy opamiętajcie się i przełóżcie imprezę.

 2. Ela

  Odwołać to…!!!!! Czy to aż takie ważne? Pomyślcie troche… Ludzie!

Dodaj komentarz