Nie było chętnych firm na miejskie zlecenie upiększenia ul. Aleja Św. Jana Pawła II

Magistrat unieważnił dziś kolejny przetarg. Powód? Ten sam co w przypadku unieważnienia przetargu na projekt przebudowy amfiteatru – brak chętnych.

Firmy mogły zgłaszać swoje oferty w przetargu na zagospodarowanie terenów zielonych między jezdniami ulicy Aleja Św. Jana Pawła II do 6 marca. Niestety, nie było chętnych na miejskie zlecenie i dziś urzędnicy musieli unieważnić przetarg. To już kolejny raz kiedy miasto ma kłopot ze znalezieniem firmy, która byłaby gotowa zrealizować miejskie zamówienie.

Przypomnijmy, do 30 czerwca mają w tym miejscu zostać posadzone rośliny ozdobne, które dodatkowo będą od dołu podświetlone. Do gruntu, oprócz cebulek, trafi  298 opraw oświetlających.

To nie wszystko. Na odcinku 1380 metrów ma zostać zamontowana nowa opaska granitowa. Będą też nowe barierki, a przy przejściach na całej długości ulicy, zostanie zamontowanych w sumie 18 lamp.

Prace mają zostać wykonane do 30 czerwca. Projekt jest dofinansowany z programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 działanie 2,5 Poprawa środowiska miejskiego.

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend