Chcą jako pierwsi przepłynąć na skuterach wodnych Bałtyk. Start z portu Kołobrzeg

Grupa zapalonych motorowodniaków z Przemysławem Bielickim na czele chce na skuterach wodnych przepłynąć Morze Bałtyckie. Śmiałkowie wyruszą na Waverunnerach Yamahy z portu w Kołobrzegu, by po pokonaniu blisko 150 mil morskich zawinąć do szwedzkiego Ystad. To nowatorskie przedsięwzięcie jest zaplanowane na ostatni weekend czerwca.

31-letni Przemysław Bielicki to wielki pasjonat sportów motorowodnych. W ubiegłym roku wpadł na pomysł przepłynięcia skuterem wodnym Bałtyku. Trasa będzie wiodła między dwoma portami: polskim Kołobrzegiem i szwedzkim Ystad. Jeżeli ta próba się powiedzie będzie to pierwszy taki wyczyn na świecie

Przemek Bielicki swoją pasją „zaraził’” wiele osób, które bezpośrednio lub pośrednio będą uczestniczyć w realizacji jego projektu.  Razem z nim popłynie jeszcze troje uczestników. O ich bezpieczeństwo zadba łódź asekuracyjna. Planowany termin tego nowatorskiego przedsięwzięcia, jeśli warunki pogodowe pozwolą, to ostatni weekend czerwca. W razie niesprzyjających warunków pogodowych data rejsu ulegnie zmianie.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend