Ciekawe warsztaty: myślenie wizualne. Rysunek w edukacji i biznesie

19 sierpnia w Dobrzycy ruszają wyjątkowe warsztaty. Będzie można się nauczyć rysować magiczne notatki i nietuzinkowe flipcharty (tablice prezentacyjne).

Na warsztatach dowiemy się m.in. co to jest myślenie wizualne i sketchnoting oraz jak one wspomagają przekaz, koncentrację oraz ilość zapamiętywanych informacji, jak wykorzystywać prosty rysunek w szkoleniach grupowych i indywidualnych spotkaniach, w biznesowych prezentacjach i podczas zajęć z dziećmi, w sprzedaży, sesji coachingowej, szkole i rozwoju osobistym. Ponadto poznamy techniki szybkiego i prostego rysowania, poznamy schematy i szablony, które z łatwością zastosujesz w swojej codziennej pracy i nauce

Warsztat poprowadzi Elżbieta Curyło, trener rozwoju osobistego i Myślenia Wizualnego, Lider społeczności Coaching Warszawa, Coach – posiada kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów oraz procesów rozwojowych i coachingowych. 

– Myślenie Wizualne wykorzystuję na warsztatach, szkoleniach, spotkaniach i prezentacjach biznesowych, ale także w zabawie i rozwoju 6 letniego synka – mówi. 

Warsztaty kosztują 250 zł. Dane kontaktowe : tel. 690 123 558,  660885475
mail: elacurylo@op.pl

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend