Drogówka znowu miała sporo roboty. Rekordzista miał na liczniku blisko 200 km/h. W mieście!

Przez miniony weekend funkcjonariusze kołobrzeskiej drogówki zatrzymali kierujących pod wpływem alkoholu, wbrew obowiązującemu zakazowi, a także za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej, niż 50 km/h.

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego KPP w Kołobrzegu zatrzymali kierujących, którzy prowadzili pojazd w stanie nietrzeźwości oraz pod wpływem narkotyków.

Zatrzymany 55-latek miał blisko promil alkoholu w organizmie, dodatkowo przekroczył dopuszczalna prędkość o 29 km/h, nie posiadał uprawnień do kierowania oraz pojazd, którym się poruszał nie miał obowiązkowego OC.

Kolejny kierowca to 27-latek, który był pod wpływem marihuany oraz nie posiadał prawa jazdy. Rekordzista weekendu na ulicy Bolesława Krzywoustego przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym pędząc 191 km/h. Mężczyźnie zostały cofnięte uprawnienia na 3 miesiące oraz nałożono mandat karny.

Mundurowi zatrzymali również mężczyznę, który kierował samochodem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Wszyscy nieodpowiedzialni kierowcy odpowiedzą teraz za swoje postępowanie.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend