Ferie w Kołobrzegu i powiecie kołobrzeskim. Gdzie posłać dziecko podczas zimowej przerwy w nauce? (aktualizacja)

Tegoroczne ferie w Kołobrzegu i w powiecie kołobrzeskim rozpoczną się 28 stycznia i potrwają do 10 lutego. Dla dzieci i młodzieży zostających na dwutygodniową przerwę w nauce w mieście, różne instytucje przygotowały zajęcia. Taki program ma m.in. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Regionalne Centrum Kultury, stowarzyszenie Zaja, Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy ul. Mazowieckiej 1 i biblioteka. O wypełnienie ciekawymi zajęciami czasu wolnego od szkoły zadbały też gminy Ustronie Morskie i gmina wiejska Kołobrzeg.  Wszystkie te oferty publikujemy na plakatach pod tekstem.

Uwaga, obowiązują zapisy. Pilnujcie więc terminu, do którego będą przyjmowane zgłoszenia!

Co roku też ciekawe zajęcia przygotowuje Muzeum Oręża Polskiego, ale jak nam powiedział dziś pracownik muzeum w rozmowie telefonicznej, nie ma już wolnych miejsc.

Na zdjęciu zajęcia „Tylko dla orłów” przygotowane przez Tadeusza Waśko w Reducie Solnej w 2018r. 

zaja ferie 2 - Ferie w Kołobrzegu i powiecie kołobrzeskim. Gdzie posłać dziecko podczas zimowej przerwy w nauce? (aktualizacja)

Gmina Ustronie Morskie:

0001 1 - Ferie w Kołobrzegu i powiecie kołobrzeskim. Gdzie posłać dziecko podczas zimowej przerwy w nauce? (aktualizacja)zimofrajda - Ferie w Kołobrzegu i powiecie kołobrzeskim. Gdzie posłać dziecko podczas zimowej przerwy w nauce? (aktualizacja)ferie 2019 - Ferie w Kołobrzegu i powiecie kołobrzeskim. Gdzie posłać dziecko podczas zimowej przerwy w nauce? (aktualizacja)ferie Kołobrzeg - Ferie w Kołobrzegu i powiecie kołobrzeskim. Gdzie posłać dziecko podczas zimowej przerwy w nauce? (aktualizacja)

zimowisko Kołobrzeg - Ferie w Kołobrzegu i powiecie kołobrzeskim. Gdzie posłać dziecko podczas zimowej przerwy w nauce? (aktualizacja)

mosir Kołobrzeg - Ferie w Kołobrzegu i powiecie kołobrzeskim. Gdzie posłać dziecko podczas zimowej przerwy w nauce? (aktualizacja)

Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy ul. Mazowieckiej 1:

ferie kolobrzeg - Ferie w Kołobrzegu i powiecie kołobrzeskim. Gdzie posłać dziecko podczas zimowej przerwy w nauce? (aktualizacja) ferie kolobrzeg 2 - Ferie w Kołobrzegu i powiecie kołobrzeskim. Gdzie posłać dziecko podczas zimowej przerwy w nauce? (aktualizacja)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend