Final sale czyli lato na wyprzedaży. Sprawdzamy o ile jest teraz taniej i gdzie

Sklepy odzieżowe i obuwnicze wyskakują z letnich kolekcji jak oparzone. Większość z nich ogłosiła final sale, a na wieszakach pojawiły się już m.in. lekkie kurtki puchowe. Sprawdzamy gdzie i o ile jest taniej.

Zaczynamy od sklepu z obuwiem i galanterią skórzaną Tommy przy ul. Dubois. Teraz kupimy tu letnie buty nawet o 40 procent taniej. Sklep z bielizną Noce i Dnie przy ul. Giełdowej na stroje kąpielowe daje 20 procent upustu. Sklep odzieżowy Green Point naprzeciwko starego Hosso obniża ceny nawet o 70 procent. Ceny tnie nawet księgarnia Matras przy ul. Giełdowej, która książki sprzedaje taniej o 25 procent.

Wejdźmy do starego Hosso. Tu w sklepie Funk’n’Soul w starym Hosso (drugi sklep tej marki znajduje się przy placu Ratuszowym) drugą rzecz kupimy o 30 procent taniej. Z kolei znana marka Quiosque likwiduje letnią kolekcję i trzecią sztukę odzieży daje gratis. House też tnie ceny i teraz wybrane modele jeansów kupimy już nawet za 29 zł.

Z letnich kolekcji wyskakują też sklepy bieliźniane. Change Lingerie ogłosił final sale i od cen na metkach możemy sobie odjąć połowę. Esotiq tuż obok idzie jeszcze dalej i przy kasie za wybrane modele zapłacimy nawet 70 procent mniej.

Przenieśmy się do nowego Hosso. Tu tuż za progiem do zakupów namawiają duże czerwone plakaty w sklepie CCC. Obiecują one obniżki o 30, 50 i 70 procent. Z kolei Top Secret daje gwarancję 50 procentowych rabatów. Ale jak dobrze poszukamy na wieszakach znajdziemy również ubrania tańsze o 70 procent. Jak zwykle najdalej idzie młodzieżowy brand Diverse gdzie letnie wyprzedaże dochodzą do 77 procent.

Również w Hosso, ale z wejściem od ulicy Armii Krajowej, w sklepie Blue Shadow letnią kolekcje kupimy za 50 procent. Taniej teraz jest też m.in. w Solarze naprzeciwko.      

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend