Hulajnogi zostaną w Kołobrzegu do listopada. A może dłużej

Hulajnogi zostają w Kołobrzegu do listopada, a może nawet dłużej. Jak usłyszeliśmy w firmie Fast Scooters, która uruchomiła w tym roku mobilną wypożyczalnię tych jednośladów, wszystko zależy od pogody.

-Sezon zaczęliśmy dosyć późno, bo w połowie sierpnia, jednakże zainteresowanie naszymi hulajnogami jest bardzo duże – mówią nam przedstawiciele Fast Scooters – Jako jedni z nielicznych w Polsce posiadamy najlepszy model hulajnogi SEGWAY G30 MAX, który gwarantuje najwyższy komfort. Nasze hulajnogi są również przystosowane dla najmłodszych, ponieważ możemy używać różnych trybów jazdy ECO, DRIVE, SPORT oraz tryb pieszy. Każdy z trybów ma różną prędkość maksymalną, dzięki czemu hulajnogi są bezpieczne nawet dla najmłodszych użytkowników.

Obecnie w Kołobrzegu jest 100 hulajnóg, z których mogą korzystać również mieszkańcy miast w pobliżu Kołobrzegu. To, co wyróżnia Fast Scooters na tle konkurencji, to na pewno duża strefa gdzie można zwrócić hulajnogę, dzięki czemu mieszkańcy Zieleniewa, Grzybowa czy Osiedla Polanki mogą dotrzeć do centrum i z powrotem.

Spytaliśmy naszych rozmówców również o to jak sprawują się użytkownicy hulajnóg. Przypomnijmy, że w pierwszych sezonach Miejskiego Roweru, jednoślady były nagminnie porzucane, a nawet niszczone.

-Co do problemów z użytkownikami to raczej wszyscy nasi klienci dbają o sprzęt – słyszymy w odpowiedzi – Przytrafiło się kilka nieprzyjemnych sytuacji, ale we współpracy z Komendą Policji w Kołobrzegu sytuacje te zostają wyjaśnione. Staramy się wchodzić w interakcje z użytkownikami i uświadamiać ich, że o sprzęt trzeba dbać, by posłużył wszystkim mieszkańcom Kołobrzegu jak najdłużej.

Wypożyczalnia ma się pojawić w Kołobrzegu również w przyszłym roku. Operator po przerwie zimowej planuje wprowadzić udogodnienia dla użytkowników.

-W przyszłym roku planujemy również wprowadzić specjalne strefy zwrotu, gdzie użytkownicy będą mogli zwrócić hulajnogę i zgarnąć dodatkowy bonus. – zapowiadają nasi rozmówcy z FS – Mamy teraz trochę czasu do wiosny, aby poprawić pewne niedociągnięcia, przygotować nowe innowacyjne rozwiązania tak, aby w przyszłym sezonie być liderem na Kołobrzeskim rynku ekologicznych środków transportu.

Jedna minuta jazdy na hulajnodze kosztuje 49 groszy. By z nich korzystać, należy pobrać na telefon aplikację ze strony operatora TU: https://fastscooters.pl/.

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 09 września, 09:54 Użytkownik

    No i co ze 49gr. A stref parkowania ile jest????? Tylko w mieście centrum. A jak jedziesz z punktu a do punktu b, to płaci się 30zl za zostawienie hulajki po za strefą. Bez sensu, jadę za 10zl. A place 40, żenada. To taxi mniej wyniesie.

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend