Idzie weekend! Zaplanuj go z nami!

Przed nami weekend. Pogoda kapryśna, co chwilę zaskakuje zwrotem akcji – na zmianę pada, świeci słońce, barometr szaleje, a szaro robi się już ok. godziny 16. Tym bardziej więc warto dobrze zaplanować weekend i nie siedzieć w domu.

 

Przegląd po raz siódmy

W sobotę (19.11) o godz. 16.00 w Hali Milenium rozpocznie się VII Przegląd Twórczości Osób, Którym Wędruje Się Trochę Trudniej. Wstęp wolny.

Ideą główna tej imprezy jest ukazanie urody świata dzieci, młodzieży i dorosłych z placówek o profilu integracyjnym i specjalnym, w formie artystycznych przekazów. – mówią organizatorzy – Tegorocznym hasłem przewodnim jest Tolerancja”. Przegląd rokrocznie wpisuje się w obchody Międzynarodowego Dnia Tolerancji. Wstęp wolny.

Anti Plaża

W klubie Antidotum zaprezentuje się dziś (19.11) muzyczny projekt Plaża Zachodnia. Start godz. 20.

Giełda Staroci i Kiermasz Rzemiosła

W sobotę w Regionalnym Centrum Kultury wystawią się członkowie Klubu Kolekcjonera. W sąsiedztwie będziemy mogli też spotkać regionalnych rzemieślników. Start godzina 10.

Szczepkowska na scenie RCK

Niekwestionowaną królową tego weekendu ma szansę zostać Joanna Szczepkowska, charyzmatyczna aktorka, pisarka, kontrowersyjna felietonistka. Aktorka przyjeżdża do kołobrzeskiego RCK ze spektaklem do którego sama napisała tekst i wyreżyserowała go. Jest to przedstawienie Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu”. Szczepkowskiej partneruje na scenie Jan Jurkowski. Przedstawienie zostanie pokazane jutro (19.11) w Regionalnym Centrum Kultury o godz. 19. Bilety kosztują 60 zł normalne, 50 zł ulgowe

Promocja tomików Laskowskiej i Nowickiej

Jutro (19.11) Stowarzyszenie Poetów i Innych Twórców AKCEPT” w Kołobrzegu zaprasza do małej sali teatralnej RCK gdzie odbędzie się promocja tomików Barbary Marii Laskowskiej Dusza i kropki” i Anny Nowickiej Odmienić siebie”. Wstęp wolny. Początek spotkania godz. 17.

Brrrr… ale zimna ta woda

W niedzielę (20.11) o godzinie 11.30 przy molo spotkają się członkowie kołobrzeskiego klubu morsów by wykąpać się w Bałtyku. Zbiórka o godz. 11.30, 10 minut później rozpocznie się rozgrzewka, a o godzinie 12 wejście do wody. Wstęp wolny.

Poranki odego Widza

W niedzielę RCK zaprasza najmłodszych widzów na spektaklChatka zajączka” w wykonaniu Teatru Władca Lalek. Start godz. 11. Bilety kosztują 12 zł.

A może do kina

Od dziś do niedzieli kino „Wybrzeże” będzie pokazywać dwa filmy – dla dzieci „Wilk w owczej skórze” i „Pittbull. Niebezpieczne kobiety”. Film dla najmłodszych będzie pokazywany o godz. 13.45 i 15.30. Najnowszy film Patryka Vegi będzie wyświetlany o godz. 17.20 i 20.15. Normalny bilet kosztuje 16 zł, dziecięcy 10 zł.

Podpis pod zdjęcie: Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski w spektaklu „Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu”.

Fot. RCK

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend