Jutro koncert w porcie jachtowym zagra ZUZANNA. Wstęp wolny

You are currently viewing Jutro koncert w porcie jachtowym zagra ZUZANNA. Wstęp wolny

Występ Zuzanny to piąty koncert w ramach cyklu wakacyjnych koncertów w Portowej Strefie Chilloutu. Start o godz. 20 w niedzielę (2 sierpnia). Całe wydarzenie rozpocznie się dwie godziny wcześniej – od 18-tej grać będzie didżej.

Zuzanna jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką, ale woli myśleć o sobie jako o dziewczynie piszącej piosenki. Śpiewa, akompaniując na pianinie, gitarze i akordeonie.

-Wedle słownikowej definicji jestem kompozytorką i tekściarką, ale wolę myśleć o sobie jako o dziewczynie piszącej piosenki – mówi artystka – Gram na gitarze i pianinie, ale ostatnimi czasy coraz większą czułością darzę swój mały akordeon. Myślę, że cokolwiek dzieje się na scenie, przede wszystkim powinno być prawdziwie. Staram się podchodzić z szacunkiem zarówno do dźwięku, jak i słowa, a od pewnego czasu nieustająco krzepi mnie myśl, że cokolwiek się zdarzy, można o tym napisać. Tak najłatwiej godzę się ze sobą i światem. Myślę, że cokolwiek dzieje się na scenie, przede wszystkim powinno być prawdziwie. Staram się podchodzić z szacunkiem zarówno do dźwięku, jak i słowa, a od pewnego czasu nieustająco krzepi mnie myśl, że cokolwiek się zdarzy, można o tym napisać. Tak najłatwiej godzę się ze sobą i światem.

Dodaj komentarz