Jutro ma ruszyć diabelski młyn. Ile za przejażdżkę z widokiem na miasto?

Od jutra będzie można skorzystać z nowej atrakcji w mieście – koła widokowego (tzw. diabelski młyn) w porcie jachtowym.

Od kilku dni trwa instalacja koła widokowego w porcie jachtowym. Dziś ok. godz. 10 nie było jeszcze zamontowanych gondoli, ale jak nas zapewniono w firmie, która na terenie Zarządu Portu Morskiego w porcie jachtowym montuje instalację, wszystko ma być gotowe na jutro.
Instalacja ma 30 metrów wysokości i z tej perspektywy będzie można obserwować miasto. Koło zabiera 80 osób (20 gondoli po 4 miejsca w każdej, jedna z nich przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych). Koło podczas jednej przejażdżki wykonuje trzy obroty.

Diabelski młyn zamontowała firma Robland z Leszna. – W Kołobrzegu postawiliśmy jedną z naszych instalacji, ale w naszej ofercie jest ich dużo więcej, około 30 – powiedział nam Robert Zamelek z wielkopolskiej firmy Robland. Nasz rozmówca nie wykluczył, że w przyszłości w Kołobrzegu może pojawić się więcej takich atrakcji.

Diabelski młyn będzie funkcjonował od godz. 11 do 22 (w szczycie sezonu być może będzie czynny o godzinę dłużej) do ostatniego weekendu sierpnia. Bilety kosztują 12 zł (dzieci) i 15 zł (dorośli).

Pierwsze zdjęcie pod tekstem, źródło robland.pl

diabelskiMlyn big - Jutro ma ruszyć diabelski młyn. Ile za przejażdżkę z widokiem na miasto?

koło pop2 - Jutro ma ruszyć diabelski młyn. Ile za przejażdżkę z widokiem na miasto?

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend