Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Zarzyckiego rozwiązany. Teraz jest kandydatem na prezydenta Kołobrzegu Kukiz’15

Ireneusz Zarzycki, radny Rady Miasta, ogłosił dziś rano na swoim profilu w mediach społecznościowych, że jest kandydatem na prezydenta Kołobrzegu ruchu Kukiz’15. Tym samym Komitet Wyborczy Wyborców sygnowany jego imieniem i nazwiskiem, został rozwiązany.

Zarzycki w ustawowym terminie zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców Ireneusza Zarzyckiego. Zdecydował się jednak o fotel prezydenta Kołobrzegu walczyć z ruchem Kukiz’15, a swój komitet rozwiązać.

– To były długie i trudne rozmowy – mówi Ireneusz Zarzycki, który w nocy wrócił z Warszawy z konwencji wyborczej ruchu Kukiz’15 – Postanowiliśmy w końcu połączyć siły i jestem pełen optymizmu. Mój program na Kołobrzeg został zaakceptowany. Kilka ważnych punktów dodał też ruch Kukiz’15. Dla nas nie są ważne wyborcze hasła, a innowacyjne zarządzanie miastem.

Ruch Kukiz ’15 wystawił listy kandydatów na radnych miejskich i powiatowych. Jak powiedział nam Zarzycki, trafili na nie również „jego” ludzie, którzy wcześniej tworzyli rozwiązany właśnie KWW Ireneusza Zarzyckiego. Sam kandydat na prezydenta Kołobrzegu jest jedynką na liście kandydatów do Rady Miasta w swoim okręgu nr 4.

Ireneusz Zarzycki jest, jak podkreśla, bezpartyjnym kandydatem na prezydenta miasta. Obecnie jest niezależnym  radnym Rady Miasta.

2 komentarze

Napisz komentarz
 1. 24 września, 22:04 Jestem_przeciw

  „Niezależny”?

  Ja mu nie wierzę.

  Reply this comment
 2. 25 września, 00:05 pytajnik

  A kto to jest????

  Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend