Koncert Kwiatu Jabłoni. Jeżeli nic się nie zmieni na salę wejdzie tylko ok. 140 osób. Jutro rusza sprzedaż biletów

Znamy już termin akustycznego koncertu Kwiatu Jabłoni. Duet miał zagrać w Kołobrzegu przed wakacjami. Do koncertu jednak nie doszło z powodu epidemii.

Fot. Fb/Kwiat Jabłoni.

Koncert „Kwiat Jabłoni akustycznie” odbędzie się w sali widowiskowej RCK
18 grudnia 2020 roku o godz. 20.30. Jeżeli sytuacja związana z epidemią się nie zmieni, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, w sali będzie mogło być zajętych tylko połowa miejsc. Oznacza to, że zamiast blisko 300 osób koncertu tej popularnej grupy wysłucha zaledwie 143.


Bilety. Gdzie kupić i za ile?

Bilety dostępne są w dwóch cenach: miejsca siedzące – 89 zł (strefa B), 109 (strefa A).
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste. Bilety są tu dostępne w przedsprzedaży od 25.09.2020 od godz. 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

O zespole

Kwiat Jabłoni to rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewicz. Kilka lat temu dali się poznać szerszej publiczności wydając singiel „Dziś późno pójdę spać”, do którego teledysk osiągnął do tej pory w serwisie Youtube ponad 20 milionów wyświetleń. W październiku 2018 r. ukazał się drugi singiel zespołu „Niemożliwe”, który cieszył się nie mniejszym powodzeniem. Kilkanaście tygodni później na rynku wydawniczym ukazał się debiutancki album grupy o tym samym tytule. W tym czasie Kwiat Jabłoni zdobył też trzecie miejsce w plebiscycie „Gazety Wyborczej” Sanki 2019, a dziennikarz Jarek Szubrycht napisał wtedy, że jest to zespół, który „(…) może łączyć pokolenia – seniorów, których wzruszały piosenki Naszej Basi Kochanej, i młodzież, która jeździ po mieście na rowerze z Paulą i Karolem w słuchawkach.” Wyjątkowość zespołu potwierdziła się w sierpniu 2020 r., kiedy płyta „Niemożliwe” pokryła się platyną. Do dziś jest to jeden z najchętniej kupowanych albumów muzycznych w Polsce. Kwiat Jabłoni odebrał wyróżnienie podczas koncertu w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych w Polsce – sopockiej Operze Leśnej. Pamiętny koncert na festiwalowej scenie Pol’and’Rock Festival zapewnił im Złotego Bączka. W 2021 roku wystąpią na festiwalu na Scenie Głównej.

Zespół pracuje obecnie nad drugim albumem, którego premiera zostanie ogłoszona niebawem.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend