Koncert Maleńczuka w amfiteatrze już jutro. Zostało niewiele biletów

You are currently viewing Koncert Maleńczuka w amfiteatrze już jutro. Zostało niewiele biletów

Maleńczuk+ Rhythm Section Koncert, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną.

Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu – po prostu Maleńczuk w czystej postaci.

TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK SOLO z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie.

Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa. Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy projektu Maleńczuk gra Młynarskiego: Wiesław Jamioł – perkusja, Dominik Wywrocki – kontrabas.

Udział widzów jest dopuszczalny pod warunkiem:
-obowiązkowego zakrywania ust i nosa
-przeprowadzenia dezynfekcji dłoni przy wejściu na teren wydarzenia.

Bilet kosztuje 79 zł. Bilety można kupować za pośrednictwem strony kupbilecik.pl. I lepiej się pośpieszyć – przy zapowiedzi koncertu widniała dziś informacja, że zostało ich już mało.

Dodaj komentarz