Koronawirus: MEC i Zieleń Miejska wprowadzają ograniczenia. Całkowity zakaz wizyt

You are currently viewing Koronawirus: MEC i Zieleń Miejska wprowadzają ograniczenia. Całkowity zakaz wizyt

W celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa od 16 marca 2020 r. do odwołania Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu wprowadził całkowitego zakaz bezpośredniej obsługi klientów w siedzibie MZZDiOŚ przy ul. 6 Dywizji Piechoty 60.

W sprawach pilnych zaleca się klientom MZZDiOŚ kontakt za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@zielen.kolobrzeg.pl oraz zos@zielen.kolobrzeg.pl (w zakresie odbioru odpadów) lub telefonicznie pod numerami: sekretariat, tel: 94 35 33 230. Biuro Obsługi Klienta (w zakresie odbioru odpadów), tel: 94 35 33 252 i 94 35 33 254

Wprowadza się maksymalne ograniczenie obsługi klientów w budynku administracji Cmentarza Komunalnego. Obsługiwane będą jedynie osoby zgłaszające pogrzeb i organizujące ceremonię. W biurze mogą znajdować się w tym czasie maks. 2 osoby z zewnątrz.

Umieszczono przy wejściu głównym do budynku skrzynkę podawczą na dokumenty, w celu składania pism bez konieczności osobistego kontaktu z pracownikami MZZDiOŚ.
W przypadku konieczności osobistego przybycia do spółki przyjście należy poprzedzić kontaktem telefonicznym z Sekretariatem, celem umówienia spotkania.

Miejska Energetyka Cieplna

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce, w trosce o zdrowie klientów, pracowników a także ciągłość dostaw ciepła, Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. informuje, że obsługa interesantów została wstrzymana do odwołania.

Pisma, wnioski, faktury, podania można składać w formie papierowej za pośrednictwem operatora pocztowego na adres ul. Kołłątaja 3 78-100 Kołobrzeg lub w skrzynce do korespondencji ustawionej przy wejściu do siedziby Spółki. Możliwy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 094 35 260 11-15, fax 094 35 228 72 oraz e-mailowy: mec@mec.kolobrzeg.pl.  Wszelkie numery telefonów oraz adresy mailowe do komórek organizacyjnych Spółki znajdują się na stronie:  www.mec.kolobrzeg.pl  w zakładce kontakt.

Dodaj komentarz