Licytują piłkę z podpisem Glinki. WOŚP w gminie – Czernin, gmina Kołobrzeg, Ustronie Morskie)

15 stycznia będziemy bawić się i zbierać pieniądze dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Gmina Kołobrzeg postawiła na aukcje. Na specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowanej zakładce na portalu Allegro można wylicytować m.in kask skuterowy wykonany przez AEROGRAFIA Jakuba Szwarca z grafikami WOŚP. Dziś jego cena wynosiła już 172,50 zł. Licytuje 11 osób. Ale najwyższą cenę jak na razie osiąga strój z podpisami MUKS 50 Kotwica Kołobrzeg – 305 zł.

Wśród rzeczy wystawionych tam przez gminę są jeszcze m.in.  piłka z autografami siatkarek Chemika Police m.in. z podpisem Małgorzaty Glinki – Mogentale jednej z najlepszych polskich siatkarek, podwójnej mistrzyni Europy (dziś kosztowała 255 zł); płyta z dedykacją od Kabaretu Paranienormalni; plakaty z autografami Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Młodych Panów i kolczyki i pierścionki od pracowni MM Sroka Design,

Tutaj znajdziecie wspomniane przedmioty: Aukcje dla WOŚP

Morka zagra dla WOŚP w Ustroniu Morskim

Do akcji, już po raz szesnasty przyłączy się także Ustronie Morskie. Tradycyjnie impreza odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Nadbrzeżnej 20. Start o godz. 16.00. W programie zaplanowano występy sekcji artystycznych GOK, licytację, loterię fantową, stoiska gastronomiczne, warsztaty kulinarne pieczenia pizzy z szefem kuchni „Przystań”, przejazdy wozem strażackim. Atmosferę imprezy podgrzeje koncert Strażackiej Orkiestry Dętej „MORKA” i o godzinie 20:00 wspaniałe „Światełko do nieba”.

Do wylicytowania będą m.in. sesja fotograficzna dla firmy, projekt graficzny dla firmy i sesja fotograficzna dla rodziny.

Kosmiczny Finał Orkiestry w Czerninie

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego zorganizuje zbiórkę pieniędzy dla Orkiestry po raz szósty. Motywem przewodnim Finału będzie tu kosmos. Na liście atrakcji są m.in. test samochodów Renault, fotobudka, dmuchany zamek, loteria fantowa, licytacje gadżetów orkiestrowych. Start godz. 13. Światełko do nieba poleci o godz. 18.

Fot.: Gmina Kołobrzeg

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend