Piątek/sobota,niedziela, port pasażerski, Festiwal Indii, start o godz. 17.30, wstęp wolny

W piątek do Kołobrzegu po raz pierwszy w tym sezonie zawita orientalny Festiwal „Fala Orientu”.  To najstarszy, największy i najsłynniejszy orientalny happening w Polsce. Festiwal pozostanie w porcie pasażerskim do niedzieli.

Każdego lata przetacza się po wybrzeżu Bałtyku „Fala Orientu”. Co w programie? Wiele godzin programu scenicznego, pokazy tańców, jogi, sztuk walki, teatry oraz przeróżne atrakcje w okalających scenę namiotach. Niezwykłą współtworzona z publicznością atmosfera pozostaje na zawsze w pamięci.

Dla najmłodszych gości i ich rodziców co roku wystawiane jest nowe widowisko teatralne. Kolorowe sztuki powstają między innymi w dalekim Ekaterynburgu (Rosja). Vladimir Avvakumov, reżyser i aktor wzbogaca program ciekawymi adaptacjami mądrych indyjskich opowieści.

Mistrz sztuk walki Dina Dayal, ma już swoich fanów na całym świecie. Jego pokazy walki z mieczami są wielką atrakcją dla wszystkich mających okazję je podziwiać. Jak na mistrza przystało, każdego roku możemy podziwiać jego nowe wyczyny.

Atmosferę festiwalu budują również wydarzenia odbywające się w okalających scenę namiotach. Można tam spotkać astrologa, wziąć udział w warsztatach jogi, tańca lub sztuki szczęścia. Są również pokazy pysznej kuchni wegetariańskiej.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend