Pogodno zagra w Kołobrzegu

W piątek (20 stycznia) w Regionalnym Centrum Kultury zagra szczecińska grupa Pogodno. Muzycy wrócili do najsilniejszego składu w którym nagrali swoje największe przeboje i ruszają w Polskę z trasą koncertową.

Pogodno grało już w Kołobrzegu. Zagrali m.in. świetny koncert w 2007 roku w hali Łuczniczej podczas chyba najlepszego jeżeli chodzi o program artystyczny „II Festiwalu Między Słowami”. 

W tym roku mija 15 lat od ukazania się singla „Orkiestra”, jednego z największych przebojów Pogodno. Teraz zespół wraca do swojego najsilniejszym składu z Jackiem Szymkiewiczem, Michałem Pfeifem, Marcinem Macukiem i Jarosławem Kozłowskim i zaczyna grać koncerty. Do końca lutego zagrają ich 13. Drugi na trasie, zaraz po Szczecinie, jest właśnie Kołobrzeg. Zespół zagra jeszcze m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu. 

W międzyczasie członkowie Pogodno nie próżnowali tylko zajmowali się pisaniem i produkowaniem piosenek dla innych wykonawców m.in. Katarzyny Nosowskiej, Moniki Brodki, Natalii Nykiel, Marka Dyjaka. Grali w  formacjach Hey, BiFF oraz Zbigniew Wodecki & Mitch & Mitch.

Na koncercie Pogodno będzie można usłyszeć premierowy materiał z nowej płyty „Sokiści chcą miłości” oraz kilka starszych utworów w zupełnie nowych aranżacjach.

Bilety kosztują 25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu. Możne je kupić w kasie RCK .

Fot.: Pogodno

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend