Przeceny+mikołajkowe promocje=jeszcze tak tanio nie było! Sprawdź gdzie!

Jak zwykle zrobiliśmy małą przebieżkę po kołobrzeskich sklepach i udało nam się wyłowić kilka interesujących promocji. Wy wybierzcie te które wam pasują najbardziej.

W sklepie Big Star w nowym Hosso wciąż możemy kupić jeansy już od 145 złotych. Ale teraz sklep dorzuca kolejną promocję i od wybranych modeli kurtek możemy odjąć sobie 100 zł. I tak ceny damskich kurtek zjechały teraz z 349 na 249 zł, a męskich z 429 na 329 zł.
Medicine tuż obok daje 20 procent rabatu przy zakupie minimum dwóch rzeczy. Diverse obniża ceny o 20 procent, a specjalnie z okazji św. Mikołaja Top Secret kusi 30 procentową obniżką na wszystko!!

Z kolei Quiosque w starym Hosso daje rabat 20 procent. W sklepie Change Lingerie z bielizną na tym samym piętrze kupimy teraz trzy sztuki bielizny w cenie dwóch.
Piętro wyżej Funk’n’Soul obniża o 30 procent cenę drugiej rzeczy. A skoro już jesteśmy w starym Hosso to fani kosmetyków marki Vichy i La Roche Posay powinni zahaczyć o aptekę Centrum Leków na wysokim parterze. Kosmetyki tych marek kupimy tu teraz 20 procent taniej.

Sklep Greenpoint na przeciwko starego Hosso zjeżdża ostro w dół i tnie ceny aż o… połowę! Księgarnie Matras też nie zostają w tyle i dają rabat 20 procent i teraz są czynne również w niedzielę.

Warto wpaść do sklepu Tommy z butami i skórzaną galanterią, na rogu ul. Ratuszowej i Dubois.  Możemy liczyć tu na obniżkę 20-30 procent.
Sklep z odzieżą dziecięcą 5-10-15 przy ul. Dubois na Starej Starówce też ostro tnie ceny (30-40 procent), a dodatkowo promocja teraz łączy się z wcześniejszymi przecenami. Taniej jest też w Young Reporter kilkadziesiąt metrów dalej. Tu obniżki startują od 30 procent.

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend