Przystań z Jezusem w tym samym terminie co Sunrise Festival

Równolegle z Sunrise Festival, trwać będzie Przystań z Jezusem. To sposób na nietypową ewangelizację. Ewangelizatorów będzie można spotkać od godz. 15 m.in. w pobliżu amfiteatru gdzie w tym samym czasie bawić się będą uczestnicy festiwalu muzyki elektronicznej.

50 ewangelizatorów od środy prowadzi w Kołobrzegu rekolekcje poprzedzające głoszenie Dobrej Nowiny. Od piątku będą oni mówić o Jezusie mieszkańcom miasta, wypoczywającym nad Bałtykiem turystom oraz uczestnikom Sunrise Festival.

Na swojej stronie internetowej organizatorzy Przystani z Jezusem wprost nawiązują do festiwalu muzyki elektronicznej Sunrise Festival, który rusza w Kołobrzegu w piątek.

„W dniach 21-23.07.2017 do Kołobrzegu przyjadą uczestnicy festiwalu Sunrise (festiwal muzyki elektronicznej) z Polski i z zagranicy. Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem Jezusa, głosić Dobrą Nowinę oraz zapraszać do naszej „Przystani”. Będziemy ewangelizować na ulicach Kołobrzegu poprzez pantomimy, scenki, muzykę, taniec i składanie świadectwa.”

Hasłem tegorocznej „Przystani z Jezusem” są słowa z Księgi Izajasza: „Jak bardzo oczekiwane są na górach stopy zwiastuna dobrej nowiny, który głosi pokój, zwiastuje dobro, obwieszcza zbawienie, mówi do Syjonu „Twój Bóg króluje” (Iz 52, 7).

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend