Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Energa Kotwicy. Z kartą mieszkańca karnet taniej

You are currently viewing Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Energa Kotwicy. Z kartą mieszkańca karnet taniej
  • Post category:Info
  • Post comments:0 Komentarzy

23 września (poniedziałek) rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Energa Kotwicy Kołobrzeg w sezonie 2019/20. Od tego sezonu klub jest partnerem Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca, co oznacza 10% zniżki na karnet wraz z kartą.

Cena karnetu ulgowego wynosi 70 złotych, natomiast normalny 130 złotych. Karnet obejmuje mecze sezonu zasadniczego oraz ewentualne play-off lub play-out. Cena biletów pozostaje bez zmian. Bilet normalny-10 złotych, ulgowy-5 złotych.

Karnety nabyć można w biurze klubu (kompleks milenium I piętro), w godzinach 10-15 od poniedziałku do piątku. Do zakupu karnetów ulgowych uprawniona jest młodzież szkolna, studencka oraz emeryci i renciści z ważną legitymacją. Dzieci do siódmego roku życia niezajmujące osobnego miejsca wraz z dorosłym opiekunem wstęp mają darmowy.
Sezon w hali Milenium rozpoczynamy 5 października (sobota) o godzinie 18:30. Kołobrzeska drużyna zagra z mocnym w ostatnich sezonach, jak i w tym Rawlplug Sokół Łańcut. Przypominamy, że sponsorem tytularnym Kotwicy jest Grupa Energa S.A.

Dodaj komentarz