Samoobsługowy automat ze zdrapkami i kuponami Lotto teraz również w Kołobrzegu

Na parterze galerii Molo przy ul. Rodziewiczówny 1 stoi samoobsługowy automat ze zdrapkami i kuponami Lotto. Dzięki niemu wielbiciele gier losowych mają uniknąć kolejek i mieć ułatwiony dostęp do zakupu ulubionych gier i zakładów.

W samoobsługowych maszynach początkowo dostępne były tylko różnorodne zdrapki. Obecnie można również nabyć w nich kupony do gier liczbowych, takich jak Lotto i Multi Multi. Terminale pozwalają zagrać w gry liczbowe, tylko w systemie chybił trafił. Numery są losowo wybierane przez maszynę.

– Dla mnie to ułatwienie, bo zawsze wybieram opcję chybił trafił. Ale moi rodzice od lat obstawiają te same numery. Dla nich więc te automaty są bezużyteczne. – mówi pani Maria, którą spotkaliśmy przy automacie. Nasza rozmówczyni przyjechała do Kołobrzegu z Łodzi i jak mówi w jej rodzinnym mieście, takie automatów są już od dawna.

Jak wynika z informacji Totalizatora Sportowego – właściciela Lotto, rocznie Polacy na zdrapki wydają ponad pół miliarda złotych. I będą wydawać jeszcze więcej, bo cieszą się one od lat rosnącą popularnością. Totalizator Sportowy w całej Polsce oferuje aż 38 różnych rodzajów zdrapek. „Extra Pensja” czy „Szybki milion” to tylko niektóre z nich.

lotto zdrapki Kołobrzeg e1546100022891 - Samoobsługowy automat ze zdrapkami i kuponami Lotto teraz również w Kołobrzegu

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend