Skoro nie możesz przyjść do galerii, to galeria przyjdzie do Ciebie. I biblioteka, RCK i MOSiR (oferta wirtualnych wydarzeń)

You are currently viewing Skoro nie możesz przyjść do galerii, to galeria przyjdzie do Ciebie. I biblioteka, RCK i MOSiR (oferta wirtualnych wydarzeń)

W czasie epidemii koronawirusa możemy zapomnieć na jakiś czas o wizycie w galerii, Regionalnym Centrum Kultury czy bibliotece. A skoro tak, to instytucje te przyjdą do nas za sprawą wydarzeń transmitowanych na żywo w Internecie. Dostęp do nich jest całkowicie darmowy.

Na zdjęciu jeden z wernisaży w RCK. Fot Archiwum/M.Augustyniak.

Galeria Sztuki Współczesnej, Regionalne Centrum Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowały wirtualną ofertę na czas epidemii koronawirusa. Teraz gdy mamy ograniczone możliwości przemieszczania się, możemy korzystać z propozycji miejskich instytucji bez wychodzenia z domu.

Propozycje (szczegóły na profilach facebookowych RCK, MBP i MOSiR-u)

-Spacer z kierownikiem Galerii Sztuki Współczesnej, Dariuszem Kaletą, który opowie o wystawie „Percepcja Koła”
-Elżbieta Polak podsumuje Regionalny Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej, zostaną pokazane prace konkursowe i nagrodzone
-Wspólne ćwiczenia z joginem Bartoszem Bobkowskim
-Cykl malowania z Rajmundem Rabko
-Codziennie na swoim Facebooku o godz. 10 pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej czytają dzieciom
-Dziś o godz. 16 rozpocznie się też czytanie „Rodziny Połanieckich” Henryka Sienkiewicz

 

-To nie wszystko. Przygotowujemy jeszcze między innymi warsztaty filmowe, aktorskie i dietetyczne. Zapraszamy na profile społecznościowe naszych instytucji – mówi wiceprezydent Kołobrzegu ds. społecznych, Ilona Grędas-Wójtowicz.

Dodaj komentarz