Sylwestrowe S.O.S. Sprawdzamy, które kluby zapraszają na noworoczną zabawę, a które są zamknięte

Dwa najbardziej popularne kluby w mieście w ten wyjątkowy wieczór w roku będą zamknięte. Jest kilka klubów „na uzdrowiskach”. Tu trzeba jednak sięgnąć głębiej do kieszeni i zapłacić za wstęp.

31 grudnia zamknięte będą kluby Centrala przy ul. Wąskiej i Antidotum przy ul. Łopuskiego. Ten drugi zaprasza dziś na BeFore New Year Party 16/17.  Na pewno usłyszymy tu parkietowe Hity 2016 roku oraz Nu Disco, House, Deep House, Drum and Bass, UK Garage,Jazz, Nu Jazz oraz lata 90. i 80. Wstęp wolny.

Na swoim profilu na Facebook’u na Sylwestra zaprasza Tawerna Fiddler’s Green przy ul. Dubois. Ma być bogate menu, muzyka na żywo i zabawa do białego rana. Więcej informacji pod nr tel. 531-590-123.

Nowy Rok przywita też klub Underground w hotelu New Skanpol przy ul. Dworcowej. Jednak już w zeszłym tygodniu kończyły się miejsca siedzące na tą wyjątkową noc w roku. Dlatego jeżeli planujesz tu zabawę lepiej dzwoń szybko pod numer telefonu 601 220 137.

Kilka klubów jest też „na uzdrowiskach”. Niestety wciąż jest nieczynna Hydrofobia w Baltic Plaza przy ul. Plażowej.  Z kolei w Hotelu Sand przy ul. Zdrojowej jest klub, ale jest on otwierany tylko na specjalne okazje. Wprawdzie jutro jest tu organizowany Sylwester, ale dziś wszystkie miejsca były już zajęte.

Wolne miejsca są jeszcze w Marine Hotel przy ul. Sułkowskiego 9 należącym do tego samego właściciela co Sand Hotel. Działa tam klub MarinGo! Za sylwestrową zabawę trzeba tu jednak zapłacić 399 zł. Rezerwacja pod nr tel. 91 40 40 400.

Podobnie jest w Aquarius CLUB & LOUNGE przy ul. Kasprowicza. Tu zabawa w ostatnią noc tego roku kosztuje 390 zł od osoby. W cenie jest m.in. powitalny Welcome Drink, bufet ciepłych dań i zimnych przekąsek, noworoczne fajerwerki, alkohole bez ograniczeń w czasie zabawy: Wódka krajowa, Gin, Wino domu, Piwo beczkowe, Martini, Ballantines, napoje bezalkoholowe bez ograniczeń w czasie zabawy. Muzykę będzie grał dj Sandee.

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 02 lipca, 00:18 Norton Finance

    Czy jesteś pod kontrolą zadłużenia lub administracja? Czy jesteś na czarnej liście? Czy starasz się poradzić sobie z płatnościami miesięcznymi? Czy chcesz kupić dom, samochód lub pożyczkę firmową, ale pod kontrolą długów lub administracją? Jeśli odpowiedzieliście TAK na moje pytanie? Skontaktuj się z nami przez e-mail: nortonfinance2017@gmail.com

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend