Sześć kolizji drogowych w jeden dzień na drogach pow. kołobrzeskiego

Tylko w piątek (23.10) kołobrzeska policja odnotowała 6 kolizji w ruchu drogowym, zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących oraz zatrzymano 5 praw jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km/h.


W godzinach wieczornych zatrzymano do kontroli pojazd renault. W trakcie sprawdzania dokumentacji kierowca nagle odskoczył od funkcjonariuszy i pieszo zaczął uciekać. Podjęty pościg doprowadził do zatrzymania uciekiniera. Jak się okazało, kierowca był nietrzeźwy, a ponadto był poszukiwany przez Sąd celem zatrzymania i odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolnośc

Kolejne zdarzenie miało miejsce dzisiaj, ok. godz. 6 na odcinku drogi między Ustroniem Morskim a Kukiną kierowca jednego z pojazdów wyprzedzając, stracił panowanie nad autem, uderzył w pojazd wyprzedzany, a następnie samochody uderzyły w przydrożne drzewa. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi oraz szybko zapadającym zmrokiem apelujemy do kierowców o wzmożenie uwagi w tracie prowadzenia pojazdu, zachowanie szczególnej ostrożności oraz niewsiadanie „za kółko” po spożyciu alkoholu.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend