Sztaby w powiecie szukają wolontariuszy. Przyłącz się!

Miejski i gminne sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakasują rękawy i biorą się do roboty. Do Wielkiego Finału zostało niewiele czasu. Dziś poszukiwani są głównie wolontariusze, którzy 15 stycznia będą kwestować na ulicach Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna i Grzybowa.

Uwaga, czasu nieubłaganie ubywa. Nie spóźnijcie się !

Tekst, tytuł i zdjęcie pochodzą z portalu http://solnezdroje.pl

Wolontariuszy poszukuje m.in. sztab gminy Kołobrzeg. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 12 grudnia, w Urzędzie Gminy, przy ulicy Trzebiatowskiej 48B w Referacie Promocji i Rozwoju – Budynek B pokój nr 45 w godzinach od 8.00 do 15.00. Przy zgłoszeniu każdy wolontariusz musi okazać się z legitymacją szkolną bądź dowodem osobistym. Potrzebne jest zdjęcie legitymacyjne do wykonania identyfikatora – Można wykonać je na miejscu lub przynieść w formie elektronicznej (format JPG nie mniejsze jak 800 x 800 pikseli). Osoby które nie ukończyły 16 roku życia będą musiały kwestować w towarzystwie osoby pełnoletniej.
W tym roku sztab Gminy Kołobrzeg stawia na aukcje w Internecie na Allegro i licytacje. Jeżeli więc ktoś chciałby przekazać Orkiestrze ciekawy przedmiot lub usługę może to zrobić kontaktując się wcześniej z Referatem Promocji i Rozwoju Gminy Kołobrzeg. Nr tel.: 94 35 30 420 wew. 12, adresy e-mail: t.jankowski@gmina.kolobrzeg.pl lub m.chir@gmina.kolobrzeg.pl

Ostro do pracy zabrał się też kołobrzeski sztab. W najbliższy wtorek zaplanowano kolejne spotkanie organizacyjne na którym ma zostać ustalony wstępny harmonogram wydarzeń związanych z 25. Finałem WOŚP. Spotkanie rozpocznie się o godz.17.00 w małej sali konferencyjnej Urzędu Miasta.
– Osoby chętne kwestować na rzecz orkiestry mogą zgłaszać się również codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-12 w Centrum Spraw Społecznych przy ul. Okopowej (pokój 213, II piętro). – mówi koordynator sztabu Kamil Barwinek. Zapisy będą prowadzone do 16 grudnia.

Z kolei do 12 grudnia zgłoszenia przyjmuje Gminny Sztab WOŚP w Ustroniu Morskim. Tu wszyscy, którzy chcą pomóc przy organizacji Finału mogą zgłaszać się do Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Nadbrzeżnej 20. Telefony kontaktowe to 94 35 15 803 i 506 156 455.

fot. WOŚP

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend