Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)

Sześć drużyn w trzech kategoriach dzielnie walczyło w sobotę o puchar prezydenta Kołobrzegu w Turnieju Przeciągania Liny na kołobrzeskiej plaży.

Rywalizowano w kategorii damskiej, męskiej i mieszanej (w skład tej ostatniej musi wejść przynajmniej jedna osoba przeciwnej płci). Walka szła o przeciągnięcie znacznika zawieszonego na konopnej linie przynajmniej o cztery metry w swoją stronę.

W kategorii damskiej zwyciężyła drużyna z Głowaczewa, panów – Brzozowy Klub sportowy WIR, a w kategorii mieszanej KIME Warszawa. Wystartowała jeszcze drużyna Wspaniała Piątka, SAR BSR Kołobrzeg i PROSPORT.

2 1 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)4 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)1x - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)6 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)5 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)8 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)7 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)9 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)18 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)17 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)24 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)14 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)25a - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)19 1 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)1b - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)21 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)12 - Zawody w Przeciąganiu Liny (+zdjęcia)

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend