Cztery terminy kołobrzeskich kiermaszy. Trzy realne

Regionalne Centrum Kultury ogłosiło konkurs ofert na organizację kołobrzeskich kiermaszy. Na jeden jest już raczej za późno.

Do sierpnia w Kołobrzegu mają odbyć się trzy kiermasze i Jarmark Solny. RCK szuka właśnie firmy, która je przygotuje i poprowadzi. Pierwszy, Kiermasz Wielkanocny, miałby ruszyć już 23 marca, czyli zaledwie dwa tygodnie po ogłoszeniu wyników konkursu. Dla firm zajmujących się organizacją tego typu imprez to termin raczej nierealny – jak usłyszeliśmy w jednej z nich, za późno jest m.in. na załatwienie spraw związanych z zapewnieniem dostawy prądu czy zaproszenie wystawców spoza Kołobrzegu.

-Nasza uwaga jak co roku jest skoncentrowana głównie na trzech pozostałych. Jarmark Wiosenny dopisaliśmy do konkursu żeby dać szansę podmiotom, które uznają, że jednak zdążą– mówi Tadeusz Kielar, dyrektor RCK – Nie chcieliśmy z góry zakładać, że nikt nie zdąży.

Pozostałe imprezy to: Kiermasz Majowy (27 kwietnia – 6 maja), na Skwerze Pionierów, Kiermasz z okazji Dni Kołobrzegu (25 -27 maja) w porcie pasażerskim i Jarmark Solny (13 lipiec – 19 sierpnia).

Firmy zainteresowane organizacją tych wydarzeń mogą swoje oferty składać do RCK do 8 marca.

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 03 marca, 18:03 Nicola

    Zróbcie kiermasz zdrowia, sałatki, owoce, soki wyciskane, wszystko pod hasłem zdrowie i natura. 3 dniowa impreza była by hitem.

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend