Twórczo i radośnie, czyli warsztaty artystyczne dla osób 60 plus (zapisy)

You are currently viewing Twórczo i radośnie, czyli warsztaty artystyczne dla osób 60 plus (zapisy)

11 marca godz. 16.00 rozpoczną się zajęcia w pracowni przy ul. Portowej 15. Projekt „Twórczo i radnosnie” dofinansowywany jest z kasy miasta.

Po raz szósty Pracownia Ceramiki Unikatowej „Portowa 15” otwiera podwoje dla pań powyżej 60 roku życia z terenu miasta Kołobrzeg.
-Zapraszamy do wspólnej zabawy pod hasłem  „Twórczo i radośnie”, bo takie jest podstawowe założenie tych warsztatów. – zachęcają organizatorzy warsztatów – Cieszyć się samodzielnie zrobionymi artystycznymi przedmiotami i spotkaniami w miłym towarzystwie. Praca w glinie, filcowanie i kolekcjonerskie kosmetyki to tylko część  propozycji adresowanych i do stałych uczestniczek warsztatów i do pań, które po raz pierwszy w tym roku zdecydują się przyjąć zaproszenie Bałtyckiego Stowarzyszenia Sieciarnia, organizatora warsztatów. 

Zadanie publiczne „Twórczo i radośnie” mogło zaistnieć dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Gminy Miejskiej Kołobrzeg. Zgłoszenia udziału w warsztatach są przyjmowane do wyczerpania miejsc  (smsem lub telefonicznie) pod numerem 728 84 26 52. 

 

Dodaj komentarz