Ukradli m.in. telewizor, radio i akcesoria wędkarskie. Policja odzyskała część skradzionego mienia

You are currently viewing Ukradli m.in. telewizor, radio i akcesoria wędkarskie. Policja odzyskała część skradzionego mienia

Kołobrzescy policjanci zatrzymali 54-letniego mężczyznę oraz 55-letnią kobietę, którzy wspólnie włamali się do mieszkania. Podejrzani, dokonali kradzieży mienia o wartości kilkuset złotych, usłyszeli zarzut zagrożony kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu kołobrzescy policjanci pracując nad sprawą włamania do jednego z mieszkań w Kołobrzegu, zatrzymali kobietę i mężczyznę odpowiedzialnych za ten czyn.

-Podczas prowadzonych czynności procesowych śledczy ustalili, że zatrzymana para, poprzez zniszczenie drzwi wejściowych dostała się do środka mieszkania, z którego skradli między innymi telewizor, radio i akcesoria wędkarskie. – informuje oficer prasowy kołobrzeskiej policji, Tomasz Kwaśnik.

Po przeszukaniu mieszkania włamywaczy policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Telewizor był zastawiony w jednym z lombardów. Podejrzani usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem, za który zgodnie z kodeksem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz