Umowa na dokończenie CTiRW podpisana

You are currently viewing Umowa na dokończenie CTiRW podpisana

W  sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Kołobrzegu nastąpiło podpisanie długo oczekiwanej umowy na dokończenie Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie. Przypomnijmy, że Centrum dokończy firma Hydrobudowa z Ustronia Morskiego. Wartość umowy na dokończenie budowy wynosi blisko 6 milionów zł.

Na zdjęciu od lewej Włodzimierz Popiołek, wójt gminy Kołobrzeg i Adam Dzik, szef Hydrobudowy.

Adam Dzik z Hydrobudowy oświadczył, że jego celem będzie jak najszybsze ukończenie inwestycji, z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości prac budowlanych. Zgodnie z umową termin zakończenia prac wyznaczono na dzień 20 lipca 2020 r., jednak przedstawiciel wykonawcy ocenił:

„Myślimy, że można ten termin okroić”. Jest to realne, gdyż istnieje dokumentacja budowlana, utrzymany jest kontakt z podwykonawcami, którzy brali udział w dotychczasowych pracach przy Centrum Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie.”

Wójt Gminy Kołobrzeg wyraził zadowolenie, że inwestycję dokończy lokalne przedsiębiorstwo, z terenu powiatu Kołobrzeskiego, która posiada stosowne doświadczenie we wcześniejszych realizacjach podobnych inwestycji np. w porcie w Kołobrzegu, Dziwnowie. Wyraził nadzieję, na wcześniejsze, ale realne zakończenie budowy  nawet w okolicach 1 lipca, co zakończy ostatecznie długotrwały proces związany z tą inwestycją.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Kilo

    o to jeśli Hydrobudowa zrobi to tak samo solidnie jak molo w Kołobrzegu to gratuluję

  2. Danek

    A jeśli Pan Dzik zasiada w radzie Powiatu to nie jest to jakoś ukartowane.

Dodaj komentarz